| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Hey :d, as vrea sa stiu cine are sau a avut aparat dentar:-s. Cum a fost la inceput? Au ras altii de voisad:-s?

2 răspunsuri:
| mrsjacksonhere a răspuns:

SPAMvote/11906/Login_11906

| kikita99 a răspuns:

Eu port si acum al meuu este fix si nu colegi nu auras au inceput sa fie curiosi ce culoare o sa mi-l fac data viitoare si mau in curajat acum depinte de persone dar eu ma mandresc ca am colegi buni cat despre manacat in pr 21 2 zile este mai greu la cel fix dar dupa uiti cal porti fundita daca pl:d