| Rebeca269 a întrebat:

Heybig grin
Imi puteti spune cum pot blocA un numar de telefon sa nu ma mai sune si sa nu mai imi trimita mesaje? Sunt pe Vodafonebig grin
Multumesc funda:*

Răspuns Câştigător
| ElectroAngel a răspuns:

Da te duci la un magazin AUTORIVAT Vodafone si le spui ca cineva nu sti cine te deranjeaza si ei vor lua masuri ori til blocheaza numarul celui care te suna ori ii da o amenda pentru harturirewinking

1 răspuns:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Cand e numarul ala selectat in telefon dai pe optiunile lui si il adaugi la lista de respingere, depinde de fiecare telefon in parte