| catty443 a întrebat:

Hey:d mi se bate ochiu` drept e de bine sau de rau?thinking

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Ti se zbatehee hee e de bine.stangu e de rau. oticum sunt superstitiilaughing

7 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

De niciuna tongue Superstitiihee hee

| Rukhsandra a răspuns:

E de bine happy

| georginika a răspuns:

Nu e bine sa spui ca ti se bate ochiul.trebuie sa faci de trei ori semnul crucii sau sa spui o rugaciune happy

| ClaraZ a răspuns:

De binelove struck

| icegirl96 a răspuns:

Eu stiam ca daca ti se bate ochiu, vezi pe cinevalaughinghee hee
Si trebuie sa il inchini si nu ti se mai bate dupa ceva timp eu asa stiulaughing

| monela23 a răspuns:

Se zice ca e de rau dar nu tot deauna este asa dar daca esti superstitioasa crei in lucrurile astea care uneori se intampla sa fie asa uneori nu
ceaw

Răspuns utilizator avertizat