| anonim_4396 a întrebat:

Hey :*
Daca am 1.66 si 75 de kg sad recunosc ca sunt plinuta sad... dar stiu sa ma imbrac si sa imi pun in valoare formele asa cum trebuiebatting eyelashes
e asa o mare problemasad?
am vazut ca baietii din ziua de azi se uita doar dupa aspectul fizic, ce e in interior nu le pasa?
daca ati putea raspunde baietii mai mult la aceasta intrebarehappy
multumesc:*

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Una e sa fii urata si sa zici ca esti frumoasa in interior, alta e sa fii supraponderala, sa puti, sa nu te speli pe cap doua luni si sa pretinzi acelasi lucru. Greutatea corporala, in situatia in care nu ai niste dereglari hormonale, tine de vointa, echilibru, un stil de viata sanatos, etc. Se cam anuleaza frumusetea aia interioara de care zici tu.

| Ana-Maria94 a răspuns:

La inaltimea ta ar trebui sa ai 56 de kg, incearca sa ai grija ce mananci.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, baietilor nu le plac fetele grase...de obicei!
Asta e realitatea!
Eu zic sa mai incerci totusi sa slabesti!

| ruxybelle a răspuns:

La inaltimea ta ar trebui sa ai cel mult 60 kg

| sorin16 a răspuns:

Si frumusetea interioara se demonstreaza in diverse moduri. Nu cred ca cea mai buna modalitate de a demonstra frumusetea interioara e de a o spune in public. Asta se demonstreaza in timp. Sunt multe persoane care au probleme cu felul cum arata (sau cu increderea in sine)...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami un add gabriela_coolgirl15@yahoo.com sa vb cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta-i doar parerea ta :dar eu te contrazic...denys

| Kerekes_Mirela_1978 a răspuns:

Ce conteaza cum arati, conteaza ce stii! ce ai in cap! la asta gandeste-te! o zi buna!
gabriela_coolgirl15 dau de tine peste tot,se pare ca esti peste tot,dar e atat de mare lumea asta a internetului incat este loc pentru toata lumea, si pentru mine, si pentru tine! sa fii fericita, frumoaso! si o zic pe bune, nu in batjocura