| anonim_4396 a întrebat:

baietii cand plac o fata o plac mai mult pentru aspectul fizic sau interior? dau funda.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Sincer, desi nu e ceea ce si-ar dori o fata sa auda, ne ghidam dupa aspectul fizic. Ar fi frumos sa fie si de treaba, dar in primul rand ne uitam la felul cum arata. Ce sa zic, suntem superficiali.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Intai la aspectul exterior
eu nu ma uit la forme, insa am si eu cateva "cerinte": parul brunet sau saten si sa fie ondulat, niste ochi superbi si sa nu fie plinuta
apoi sigur ca nu continui daca are o gramada de fite

| WweEdge a răspuns:

Baetii mai intai se uita la exterior si apoi in interior.

| Supps a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat, eu unul nu as putea sa stau cu o fata care arata superb, dar care e idioata total si nu e decat pe interes. Eu caut un echilibru intre cele doua (interior/exterior).

| Floris83 a răspuns:

Eu credcă pentru amândouă aspectele!

| Dexter6112 a răspuns:

In general se zice ca fetele se uita dupa aspectul interior iar baietii mai mult dupa exterior...