| εмiLч97 a întrebat:

Hey happy
Daca o fata are 15 ani iar baiatul de care-i place are 23-24 ani, fata vrea sa il invite pe baiat la o intalnire, sa se intalneasca sa vada un film la cinema este bine?[ baiatul stimte aceleasi sentimente pe care fata le are fata de el; baiatul este putin timid].
In acelasi...este OK ca la aceasta intalnire, la film fata sa il sarute prima pe baiat? Este o "tactica" adica:
-te uiti in ochii lui iar dupa aceea la buzele lui?
Nu vreau sa faceti misto de intrebare asa ca cel mai bun raspuns primeste funda+voturi happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine nici sarutul intre ei dar relatia e imposibila, e prea mare pentru ea acel tip si in dragoste exista limita de varsta. Cei care zic ca nu conteaza varsta in dragoste o sa-si dea seama atunci cand isi vede partenerul ca imbatraneste si il da uitarii.

| Heythere a răspuns:

Diferenta este prea mare, exclus o relatie.De obicei se termina prost. Chiar daca incep frumos. Diferentele de varsta, sunt folositoare doar la batranete.Indiferent cat crezi ca stii, el este cu un pas inaintea ta. Ceea ce te dezavantajeaza si este pacat happy. Ciao :*!