| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Daca va uitati la " Iubire si Onoare" raspunde-ti la urmatoarea intrebare, doar daca vreti, nu va oblig:Crede-ti ca Ilinca si Amir se vor impaca si se vor casatori?

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Ceau:*

Eu zic ca da! Deoarece toate telenovelele au un final fericit.( sau mno, partial fericit :-)) ) Sper sa se termine frumos!:*

Tu ce crezi?happy

6 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Normal. tu ce crezi?

| Maria_8259 a răspuns:

Bineinteles ca da, doar asta este scopul filmuluitongue

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Logik

| EmmY_6979 a răspuns:

Da.pentru ca ei sunt actorii principali.si eu o cunosc pe Ilinca.si stiu cum se termina.dar sa va uitati in continuare ca e tare raw tenelovela.p.s.nu mint cu faza ca o cunosc pe Ilinca.jur!

| Canndy a răspuns:

Si eu sincer cred ca se vor impaca si se vor casatori lol. Va pup pe toti cei care ati raspuns

| alexamatei a răspuns:

Normal. Toate filmele romanesti au acelasi final.