| anonim_4396 a întrebat:

Hey! dati-mi si mie nume de hi5 dar ceva cu " guma. " sua cu " trafik " cele mai BoOnE fundita si vot!

Mz love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| Denisa_3637 a răspuns:

Traficanta de guma

Guma e dorgul meu preferat [stiu ca suna ciudat, poti sa il pui si pe engleza]

Iubescc guma :x.

Traficantaa 00.

Numele astea le poti imbunatati cu simboluri care le gasesti aici :

http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

,, Meliss face trafik cu vise" sau,, Copilu' cu guma-n par" sau,, Am guma! Care vrea?"
Sper ca te-am ajutat! pup:*happy

| Abby_6055 a răspuns:

****Trafik de influente melissgum***