| Mσηιι a întrebat:

Hi... imi dati niste cuvinte pentru numele de hi5` Nume... face trafik de? straight face ca nu prea imi vine acum in capbig grin Dunda pentru cele mai multe sh faineepuppy dog eyes!

1 răspuns:
| diaηα a răspuns:

Ex : (nume) face trafic de comuri fiindca asa i-a zis o voce
Nuamnumenoulahi5
(nume) fraiere fiindca asta e numele meu. [ex: Monii fraiere, fiindca asta e numele meu]
Micutsa Versata
[# nu are rost sa-ti pui cu semnele alea stupidehee hee Nu are niciun sens. Numa pitipoancele mai folosesc :
@ in loc de a
3 in loc de e
$ in loc de s
raised eyebrows WTFF!? Sau si mai bine scrie acolo numele tau ca e ft Ok. :*