| rocky26 a întrebat:

Hey... dau fundita! sunt indragostita de un baiat dar niciodata nu cred ca ii voi putea spune! dar vreau niste statusuri ca sasi dea cumva seama ca ceea ce scriu este despre el... cine imi da niste statusuri referitor la aceasta? cele mai multe satusuri primeste funda!

1 răspuns:
| micutadhampir a răspuns:

Ochii negri si caprui fura inima oricui(daca are ochii negri sau caprui) sau daca are ochii verzi/albastri: iubesc niste ochi verzi/albastri.