| Raainbow a întrebat:

Il plac pe un baiat! vorbesc cu el dar nu vreau sa-i spun direct ca il plac! poate imi dati vreo idee in ce mod iash putea spune ca sasi dea seama? funda! va rog

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Mie unul imi plac fetele directe. Ce rost are tot acest joc penibil? Vai, sa-i dau niste "semnale" ca sa-si dea seama. Bun.si daca nu-si da seama? Cine pierde? El? El habar nu are. Tu o sa suferi, pentru ca esti singura dintre voi doi care stie ce simti tu.winking

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simplu ii zici ca vrei sa il cunosti mai bine apoi in timp te marturisesti cu partea amoroasa.

| Neimportant a răspuns:

Sărută-l laughing

| ღAncaღ a răspuns:

Pai, da-i semne cum ar fi: stai pe langa el, fi draguta cu el, fi mai atasata de el, intotdeauna sa fi politicoasa, si la un moment dat, poti sa-i spui intr-un fel vioi; Te plac! si apoi intreaba-l si tu pe el daca te place! Bafta!

| Raainbow explică:

Baieti sunteti foarte draguti mersi pentru sfaturi!

| NorbO a răspuns:

Daca pana acum nu si-a dat seama desi chiar incerci... ce baiat e ala?laughing

| KefDeKef a răspuns:

Foarte,foarte multe intrebari de acest gen in aceasta categorie.Atat de la fete, cat si de la baieti.
Eu zic ca trebuie sa te comporti frumos cu el.Adica:il cauti mereu,incercati sa iesiti cat mai des in oras,cauta in asa fel sa iesiti mai mult impreuna, doar voi doi unde nu va poate deranja nimeni!
Stai langa el, spune-i sa te tina in brate(ca iti este frig sau gasesti tu un motiv).
Din toate astea el isi va da seama ca il placi...Cel putin eu imi dau seama daca se comporta o fata asa cu mine laughing

| sab_7576 a răspuns:

Pai...depinde de baiat
poti sa-i spui ca iti place de o anumita persoana iar el sa te intrebe care? iarel te intreaba cine iar tu ii zici til descriu si il descri pe el sau ii dai un msg in care scrie"imi place de..."(adica numele lui inloc de puncte puncte) si el o sa te intrebe chiar ma placi si tu incepi sa il intrebi dar cine tia zissi el o sati zica ca tu mi-ai trimis acest mesaj si tu o sa-i zici da te plac si asa mai departe sper ca te-am ajutat FUNDA?

sper ca te-am ajutatbig grin FUNDA?

| iulia96_3803 a răspuns:

Poi daca il placi mult pe acel baiat, fi sigura ca si-a dat si el seama putin ca il placi...dar ca sa ii supi asta tr sa o iei incetu cu incetu, si mai ales sa verifici daca si lui ii place de tine, ca alfel poate sa isi bata joc sau sa se laude la prieteni lui.In orice caz cand ii spui il rogi sa vina cu tine intr-un loc putin mai indepartat de prieteni vostri.Bnwinking