| madalina_1296 a întrebat:

Hey:*de cateva zile m-am combinat cu un baiat, fiind primul prieten care l-am avut pana acum.Problema este ca eu sunt cam rusinoasa cu elstraight face, nu pot sa ma uit nici in ochii lui cand vorbesc cu el, ma inrosesc repede. I-am spus ca nu stiu nici sa sarut si a spus ca nu este o problema ca ma va invata el, dar de cate ori incearca il resping, imi este rusinesadnu stiu ce e cu mine.Stiu ca facand asa o sa il pierd cat de curand dar nu stiu ce sa fac ca sa numai fiu asasadCe as putea face ca sa nu imi mai fie atat de rusine de el si sa reusesc sa il sarut si eu?

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Of. povestea ta mi e pare absolut adorabila.in primul rand e bine ca ai avut curaj sa ii spui ca nu stii sa saruti. e de bine si raspunsul lui.asta inseamna ca are rabdare cu tine.ca sa iti treaca rusinea asta incearca in primul rand sa vorbesti cat mai deschis cu el.ca sa te apropii tot mai mult tine-l de mana.trebuie sa ai incredere in el si sa nu te simti stanjenita de el in calitate de iubita.incearca sa va intalniti intr un loc mai retras si.trage aer in piept si arunca-te.nu va fi chiar asa rau crede-ma. dupa iti va placea la nebunielove struck.

1 răspuns:
| zմzմツ a răspuns:

In momentul in care se aproprie de tine si incearca sa te sarute inchide ochi si lasa-l pe el sa faca mai departe cea ce trebuie. tu insa lasate dusa de val.