| FunnyLove a întrebat:

Hey :*
De ceva timp nu mai pot scrie in wattpad deoarece imi apare o reclama un urs Smokey si nu stiu cum as putea indeparta acea reclama ca sa pot scrie din nou. Cei care stiti, imi spuneti va rog o solutie?
Funda!batting eyelashes

1 răspuns:
| Nymeria a răspuns:

Si eu am cont/laughing trimite-mi un mesaj cu nickname-ul tau si mai vorbim pe wattpadlaughing eu de obicei scriu pe calculator si pe urma postezlaughing) nu stiu care-i treaba, dar nicio grija o rezolvamlaughing