| Adyspeed a întrebat:

Am visat azi noapte ca ma sarutam cu alta fata blonda, dar prietena mea e bruneta. vreau si eu sa stiu ce ar putea insemna asta. nici prin gand nu mi-a trecut sa ma gandesc la alta fata. voturi multe si funda

Răspuns Câştigător
| Mada_7170 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Mintea joaca multe feste si da informatii eronate sau cine stie ce e in subconstientul tau. Nu ai gandit ca saruti pe altcineva dar cine stie ce s-a petrecut mai demult sau ai vazut s-au te-ai intalnit si ti-a atras int-un fel sau altul. Poate chiar faptul ca nu vrei sa saruti pe altcineva mintea ti-a dat acest cosmar. Nu e neaparat dorinta de a fi cu altcineva (saruta pe altcineva) ci dorinta (spaima) de a nu saruta pe altcineva. Cred ca m-am facut inteleasa.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce iti faci atatea probleme pentru un vis?
Daca erai o baba superstitioasa, poate intelegeam.Dar traim in 2011, folosesti calculatorul si ai telefon mobil.Pari o persoana moderna, trateaza visul tau ca pe un simplu vis, doar n-o sa-ti cenzurezi acum si visele!

| Zady a răspuns:

Pai sunt multe posibilitati,o fata blonda cu care ai fost,iar subconstientului tau inca ii e dor de ea,sau reprezinta o fata pe care ti-ai dori-o,oricum nu trebuie neaparat sa te gandesti la ceva pentru a visa acel lucru, subconstientul face totul fara sa iti dai seama. poate fi chiar o fata de care nu vrei sa mai auzi, pentru ca te-a facut sa suferi, nu se poate raspunde atat de usor si concret la o intrebare de genul asta

| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu zic ca a fost doar un vis...probabil ai vazut undeva aceea fata si subconstientul tau si-a adus-o aminte, atata tot...nu te panica dintr-un lucru din astahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Prietena ta se va vopsi bloooooondaaaaa :o