| shlerlyn4 a întrebat:

Hey de la fumat slabesti?thinking

da sau nu si explicatiitongue

fara alte chestii:d

6 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Nu slabesti de la tigari.Adica nu fumezi o tigara si ai dat 500 de grame jos.Slabesti deoarece iti taie pofta de mancare.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu cred ca ai vrea sa te apuci de fumat...iti strici sanatatea! slabesti dar cu un pret! mai bine alergi o ora in continuu, mananci ce vrei tu si nu te ingrasi decat sa fumezi!

| AmelieIdk a răspuns:

Sincer...eu auzisem ca de la fumat de ingrasi. xD Dar oricum, daca vrei sa slabesti cel mai bine ar fi sa incerci sa mananci putin si des, asa cum zic medicii nutritionisti si fara sa te chinuiesti cu diete. Cel mai ok este daca mananci din toate cu masura. Plus, apuca-te de un sport. Poti incepe cu Aerobic, apoi poate iti faci abonament la sala de fitness...happy

| E8841942 a răspuns:

Depinde de starea medicala si altele in unele cazuri te ingrasi dar in altele slabesti(slabesti in toate modurile mental, muscular si fizic)... Fumatul Ucide si mai bine stai departe de tigara si ocupate cu sportul el te va ajuta sa slabestiwinking

| doctorul9595radu a răspuns:

Nu slabesti. piezi din masa musculara dar nu din grasime. funda?

| bubu_1227 a răspuns:

Pai nu cred ca de la fumat slabesti. fumatul dauneaza. de ex o prietena de-a mea tot la fel ca tinea facut si s-a imbolnavit la ficat si a murit deci parerea mea este sa te lasi de fumat si daca vrei sa slabesti tine un regim mergi la medic. sau fa sport numai manca dupa 6 seara si scoate din meniu grasimile.bea multa apa. sper ca te-am ajutat Fundita?