| sweetchocolate a întrebat:

Hey! Deci folosesc absorbante Always si mi le schimb foarte des, dar tot ma patez. Si nu, nu ma patez pentru ca sunt subtiri absorbantele sau ceva de genu, pentru ca nu sunt, ma patez in zona chilotului la fundstraight face Absorbantul ajunge undeva pe acolo dar nu acopera tot. Si nu stiu ce sa fac?! Exista cumva niste absorbante mai lungi?

Răspuns Câştigător
| OliviaLowe a răspuns:

DA! Exista cele de noapte, sensitive super plus(care sunt lungi si au un strat de bumbac) sau maxi super plus(care sunt foarte groase dar si lungi si sunt perfecte daca ai un flux abundent)-->toate sunt de la ALways

5 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Ia-ti absorbante foarte mari (se gasesc in comert) cum sunt cele de noapte de la always sau alea maxi sau super plus. Foloseste-le atat ziua cat si noaptea insa tu trebuie sa le si schimbi des, sa nu le lasi catea ore bune de exemplu. In primele zile schimba-le la doua ore macar.

| Ramona4you a răspuns:

Da sunt absorbantele de noapte tot de la always sunt foarte lungi acopera aproape tot chilotul :*

Răspuns utilizator avertizat
| LollyPoop a răspuns:

Da absorbantele de noapte! Sau cele de 6 picaturiwinking...spe ca te-am ajutat. Funditabig grin?

| Crucified a răspuns:

Pampers! laughing