| SpeșălGirl a întrebat:

Hei TPU.Ce absorbante imi recomandati? Eu folosesc Always doar ca nu sunt deloc comode. Absorbantul se indoaie si aripioarele la fel.Care credeti ca sunt ele mai bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Sora mea foloseste absorbante Always.Acestea i se par cele mai bune.

| heiii a răspuns:

Si eu am folosit always, dar ma iritau foarte tare. acum folosesc bella si chiar sunt ok.iti recomand sa iti iei cu mai multe picaturi.comparabil cu cele always, bella nu sunt la fel de groase.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Majoritatea femeilor folosesc always. Eu folosesc always maxi, dar am o prietena care foloseste absorbante Libresse si spune ca sunt foarte bune. Am mai folosit si Bella dar nu recomand.

| Octavia1 a răspuns:

Always Ultra + Aloe Vera. Daca nu gasesti si Bella este buna! Sper ca am fost de ajutor! :*

| kaudia25 a răspuns:

Absorbante terapeutice si antibacteriene, cu banda anionica!

http://www.euro-pc.ro/......riene.html