| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
deci, m-am inscris la liceul pedagogic, profil pedagogie, si am intrat.
Pe 30 iunie trebuie sa completam fisele de inscriere cu optiunile. Voi mai pune si alte optiuni sau numai lic.pedagogic,pedagogie, din moment ce am intrat acolo?big grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| Andreeea_8728 a răspuns:

Eu am intrat la Pedagogic, profil educator-invatator si nu mai trebuie sa fac obtiunile.

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Intotdeauna este bine sa pui mai multe optiuni chiar daca ai o medie mare. De la an la an variaza mediile de intrare la liceu si este bine sa ai un loc asigurat.

| ThePunisher a răspuns:

Daca ai intrat acolo, te sfatuiesc sa pui numai liceul ala, pentru ca eu am patit-o cu fisele astea nenorocite la vremea mea. Voiam sa dau la un liceu vocational, intrasem, si o persoana 'desteapta' m-a sfatuit sa pun cat mai multe, chiar daca am intrat... si m-am trezit la un liceu nasol, unde a trebuit sa imi iau un fel de negatie de la directoarea aia, ca sa pot sa finalizez inscrierea... Ca sa nu mai treci prin acelasi balamuc, pune doar liceul la care ai intrat.

| miky_1289 a răspuns:

Eu nu am mai completat nicio fisa, anul trecutbig grin si sunt tot la profil pedagogic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti obligata ca pe fisele de optiuni sa treci min 10-15 optiuni. Chiar daca uh esti practic admisa acolo trebuie sal treci ca sa se respecte procedura si dupa cel pui pe asta pedagogic mai trebuie sa pui pana faci cum am zis 10-15 optiuni. Ca altfel calculatorul cand te admite la liceul X nu-l vede pe fisa de optiuni sau e altu inaintea lui la care ai medie nu te baga la x te pune la altu. Mai pe scurt trebuie sal treci primul pe lista si sa mai pui pe langa el niste optiuni. Va va mai informa diriga cand completati nu te agita. bft

| denysa_7574 a răspuns:

Ce probe ai dat a fost greu?

| denysa_7574 a răspuns:

Ai intrat greu cum afost ce probe ai dat? se da si bani?

| irene_1956 a răspuns:

Si eu am intrat la liceul pedagogic si iti dau o fisa verde de la scoala unde ai facut 1-8 duci aceasta fisa la liceu si dupa ce se face repartizarea si daca nu intri iti da fisa inapoi ca sa scrii optiuniile pana atunci nu completezi nicio opt.pentru ca nu are rost daca intri acolo sa ma scrii si alte licee. FUNDA:X