| anonim_4396 a întrebat:

Pe % stiu ca trebuie sa completeam fisele de inscriere la liceu...Dar dupa ce mai avem de facut?
Adica completam fisele si gata suntem la liceul care l-am vrut?

5 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Tu nu mai trebuie sa completezi nimic, mergi la ce liceu vrei tu pentru ca esti clar foarte desteapta si ai ascultat tot ce a incercat sa-ti spuna proasta aia de diriginta.

| HeliosMetal a răspuns:

Pai completezi fisa cu liceele si astepti sa vezi ce note ai luat la examen. Si vei vedea la ce liceu te incadrezi. Sau ceva de genul asta, eu sunt in clasa a-11-a dar nu am fost obligat sa completez fisele astea.

| Gabriela1313 a răspuns (pentru HeliosMetal):

Eu am mai cautat pe internet si am gasit un articol in care scria ca trebuie sa facem un dosar dupa ce trimitem fisele sau ceva de genu acesta...

| HeliosMetal a răspuns (pentru Gabriela1313):

Da, dosar cu sina. Si trebuie sa-l predai la liceul care l-ai ales.

| Gabriela1313 a răspuns:

Scuzatima nu am vazut greseala
Era "Pe 5 trebuie sa completam..."