| iuliana_5601 a întrebat:

Hey... deci pe la jumatatea lunii martie merg la un majorat in bucuresti la un restaurant si nu stiu cu ce sa ma imbrac... mai alex ca eu sunt mai grasuta.

eu m-am gandit la blugi inchisi la culoare si sttrampti jos cu niste botine cu toc credeti ca ar merge? dar nu-s tiu ce bluza sa-mi iau. mi-ar placea ceva sa vina mai lunga. adica peste burta

ceva idei as vrea sa ma sfatuiti. sa nu fie prea scump... si de botine si de bluza.

si cam ce cadou sa iau e fata. si e o f. f. f. f buna prietena

astept sfaturuiu

psl

dau funda

p. s. cu imagini daca se poate pls
p.s.2 cadoul si imbracamintea sa nu fie prea scumpe:-s

2 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai probabil daca iti place tie blugi mai inchisi la culoare poti sa iti iei ca sunt draguti, si merg cu tocuri.Bluza poti sa-ti iei una putin mai albastra si putin lunga daca asa iti place ca sa se potriveasca cu blugii.Cat despre cadou Spun ca ar fi frumoasa o brosa sau ceva de genul ca nu e scump rau. Sper ca te-am ajutat.Bafta! Fundita?

| Reek54 a răspuns:

Ai scris intr-un asa hal..incat imi e sila sa iti raspund.