| LucyAngel a întrebat:

Hey din nou, deci iar am venit cu o problema legata de PS3-ul meu.Deci e de la Sony si am avut un controller / maneta / joystick sau cum ii zice laughing care l-am primit incorporat.Mi-am luat o a doua maneta Hama si nu stiu cum s-o instalez.Am conectat prima maneta ( de la Sony) si apoi am conectat-o pe a doua ( am dat pe on si am apasat butonul acela trnsparent din mijloc). La a doua se aprinde o luminita verde in dreptul numarului 1 si o luminita rosie in dreptul numarului 2. Dar problema este ca cea rosie pâlpâie si asa playstationul n-o recunoaste.
Pentru cei care va pricepeti, va rog sa ma ajutati si pe mine, dau funda. big grin
Si stiu ca veti zice „ca am gresit categoria" dar intentionat am facut-o pentru ca pe altele nu raspund decat vreo 1-2 utilizatori.

1 răspuns:
| floricica654 a răspuns:

Probabil nu iti merge din cauza fatului ca nu este de la soony incearca sa iei una de la soony si poate iti va merge iti spun asta pentru ca si si eu am ps3 si a doua maneta am luat-o de la soony si mi-a mers. Sper ca te-am ajutat.
Funda?