| Pierce_Khaterine_1997 a întrebat:

Hey din nouwinking voi ( baietii) cum va simtiti cand sunteti indragostiti cavam impresia ca nici nu va pasa ca unei fete ii plc de voi...sad sper ca nu am jignit baietii mersi

1 răspuns:
| DarkShadowOne a răspuns:

Nu, nu n-e jignesti asa suntem noi. Cand ne place o fata, o strasam si o enervam [majoritatea dintre noi(eu sunt unul dintre ei happy )] dar uni spun direct fara rusine si demnitate... daca e vreau baiat care-ti face asa, te place dar daca nu recunoaste (iti spune: " Nu nu nu-i adevarat!") e foarte ndragostit de tine sper ca te ajutawinking