| madalina1908 a întrebat:

Hey dragi mei! As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva.Peste cateva zile avem la scoala "Zilele scolii" si fiecare clasa trebuie sa faca cate ceva si sa le vanda altor elevi care vin din alte scoli, iar noi trebuie sa facem ceva manual, directoarea nu ne lasa sa ducem prajuturi si altele doar niste obiecte facute de noi care le putem vinde.Iar eu nu am nici o idee ce as putea face, va rog daca aveti ceva idei ajutati-ma! Multumesc! dau funda :*

2 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

O capcană pentru vise, bijuterii hand-made, origami cum zicea și yoyo, un jurnal hand-made etc.
Sunt o mulțime de lucruri ce le poți face, caută și pe youtube chestii hand-made și vei vedea cum îți vor veni ideile happy

| yoyo74 a răspuns:

Incearca origami. e mai complicat, dar vei fi mandra la sfarsit de ce ai facut.
BAFTA!