| Kafeeaua a întrebat:

Hey. Dragii mei, cand incerc sa deschid mess`ul si vreau sa ii scriu cuiva nu imi apare ce ii scriu, valabil si invers cand imi scrie cineva imi apare pagina alba. vreau o metoda straight face.

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
http://www.TPU.ro/......eapta-jos/
Răspunsul lui neluL ţi-ar putea rezolva problema.

| neluL a răspuns (pentru misterioaѕa):

Fa copy/paste ca nu ma deranjeaza! E cel mai bine sa dai raspunsurile direct aici la intrebare! OK?

| misterioaѕa a răspuns (pentru neluL):

Bună
Nu se poate, sunt răspunsurile tale!
Şi dacă ar fi ca cineva de aici să primească fundă tu eşti acela!

| neluL a răspuns (pentru misterioaѕa):

Uite cum sta treaba! Ma intereseaza cel mai mult ca acel user care pune o intrebare sa primeasca ajutor cat mai repede si cel mai bun. Daca tu crezi ca un raspuns de al meu ajuta la rezolvarea problemei faci copy/paste si gata. In esenta conteaza ajutorul si nu din partea cui vine! Daca eu nu sunt pe site userul ramane fara raspuns?! Si asa am de raspuns la muuulte probleme in privat, abia daca mai pot intra pe site... Da-i bataie! big grin

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Mai intai: dezinstaleaza messul si apoi reinstaleazal. Daca nu merge downloadeaza alt yahoo

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Mai intai: dezinstaleaza messul si apoi reinstaleazal. Daca nu merge downloadeaza alt yahoo.