| Chnss a întrebat:

Hey.El spune ca nu stiu sa il fac sa simta ca e al meu, dar el e plecat adica suntem impreuna dar nu ne-am mai vazut de mult..de cand am fost impreuna acum 3 luni.Nu stiu cum sa ii arat ca e doar al meu prin mesaje, nici in viata reala nu imi e usor.Consider ca nu trebuie sa ii arati unui om ca e doar al tau, el simte asta pentru ca te iubeste si gata.A spus ca nu putem face nimic daca nu suntem sigur ca in viata noastra exista doar o singura persoana.Va rog ajutati-ma.Nu vreau sa-l pierd.

2 răspunsuri:
| adry2001 a răspuns:

Pai daca este plecat, cum sa-i arati? si spune-i si tu lui acelasi lucru. Adica el daca e plecat poate sa stea cu o gramada de fete si tot el vrea sa-i arati ca este al tau. Pai daca nu e langa tine cum sa-i arati?

| oli90 a răspuns:

Incearca sa ii acorzi atentie maxima sa ii dai sms sa ii squi ca il iubesti, ca iti ieste dor de el. dar trebuie sa fi si atenta in acelasi timq qoate el are qe altcineva si incearca sa iti de de inteles de aia nu stie cum sa iti squna sa nu te raneasca, trebuie sa vezi daca e la fel cu tine ca inainte. bafta