| OneShot001 a întrebat:

Okey, deci, o fata de la mine din oras m-a ciupit pe fb si mi-a dat like-uri la poze, i-am dat si eu la cateva poze si dupa mi-a scris, am vorbit cam o ora despre noi (era 1noaptea si trebuia sa se culce) si ne-am luat ramas bun si a iesit. Ziua urmatoare pe la 9 seara i-am scris sa vad ce face si am observat ca ma place ( in mesaje punea multe big grin puppy dog eyes >: si :** ) am vorbit vreo 2 ore si inainte sa se culce mi-a cerut nr de tel (fapt ce m-a surprins) i-am dat nr meu si am cerut-o si eu pe a ei.A doua zi dimineata am vazut ca e pe fb si i-am scris, a spus ca i-ar placea ne-am intalni dupa scoala. Eu am acceptat si dupa scoala am sunat-o si ne-am intalnit intr-un parc, am vrobit, am ras dar dupa o jumatate de ora au chemat-o prietenele -_-. Am condus-o pana in fata blocului si eu vroiam sa-i dau un pupic dar ea m-a sarutat. Ne-am luat ramas bun si am plecat acasa. Seara aceea am intrebat-o cand ar mai vrea sa ne intalnim si mi-a spus ca nu stie daca o lasa parintii dar miercuri sigur mergem la un suc ( cand ne-am intalnit pentru prima oara mi-a spus ca ne putem intalni oricand dupa scoala pentru ca ii anunta pe parinti si sigur o lasa). Dupa acea seara ori decate ori ii scriu imi raspunde incet si nu mai da semne de interes sad

Ce sa fac? sad va rog ajutati-ma.Nu m-am simtit in viata mea atat de rau sad
Eu sunt in a 10-a ea e in a 8-a.
Multumesc,

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Poate esti prea insistent si intr-un fel s-a plictisit putin sa vorbeasca numai cu tine. Poate ca nu i-a placut sarutul sau intalnirea. Sau poate din cauza parintilor. Nu se stie!
Data viitoare cand o vezi online pe facebook intreab-o direct ce se intampla cu ea si poate asa o sa para mai interesata decat sa raspunde mereu la mesajul "Ce faci?" happy

5 răspunsuri:
| dnk10 a răspuns:

Haha, I know the feeling bro happy. Eu zic sa ai putina rabdare... pot fi o multime de motive pentru care ea nu ti-a putut raspunde la mesaje.Eu zic sa va mai intalniti inca o data. Sunt sigur ca totul o sa fie bine! Succes.

| Petrust a răspuns:

Du-te la ea acasa.Ei ii plac baietii curajosi si hotariti.

| deustuu a răspuns (pentru Petrust):

Ar trebui sa te calmez, la unele fete situatia e mai dificila, mai ales cu parintii..multa strictete etc.o sa fie bine daca lupti.

| OneShot001 explică:

Mersi de raspunsuri happy pitipoanca e deja cu alt baiat, acum am aflat ca si-le schimba pe saptamana...

| Danielle3232 a răspuns:

Poate este din cauza parintilor!
sau este doar un moment cind nu ai chef de nimic, ni se mai intimpla noua, fetelor, asa ceva. Si totusi vorbeste cu ea deschis si sincer, si intreab-o ce s-a intamplat! Noi mereu apreciem sinceritatea. Poate daca este chiar din cauza parintilor ramineti macar prieteni.
Sper ca te-am ajutat:*