| dariale a întrebat:

Hey! Eu impreuna cu clasa mea si cu clasa paralela, vom organiza Balul Bobociilor nostri de anul acesta, si ma intrebam daca imi puteti da idei cu ce probe sa-i supunem pe bobocei happy
Pentru cea mai funny si interesanta idee dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| YanisMn a răspuns:

Sa deguste mancaruri/bauturi,sau amestecuri de bauturi (Legati la ochi).Sa faca chestii spontane,sa improvizeze ceva: o declaratie de dragoste cuiva din public/ sa alegeti voi un text pe care sa il citeasca si de exemplu peste tot in loc de litera C sa zica F laughing, o proba de mima (alegeti voi subiectele dinainte), evident proba de dans, si probe de perspicacitate big grin

6 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Uite niste ideei!
-dansul in pijamale
-proba de dans
-proba de cultura generala
-proba de impresionare(unde fiecare participant isi arata talentul incercand sa impresioneze juriul)
-dans pe ziare(din cand in cand imaturesti ziarul facandu-l mai mic astfel in cat spre final participantii nu vor mai avea loc pe acesta, isi vor arata echilibrul-pentru a fi mai amuzant pun-i sa danseze in perechi pe ziar. Cand nu vor mai avea loc baiatul va trebuie sa o tina pe fata in spate. E amuzant!)
-sa rada baloanele de spuma fara sa le sparga-cine curata cartoful mai repede?-
-sa unfle baloanele cu un pai...
Ideal ar fi probe care sa nu ii sperie, sa nu existe posibilitatea de a cadea in... penibil, sa zicem
succes!

| Anche a răspuns:

Uite niste ideei!
-dansul in pijamale
-proba de dans
-proba de cultura generala
-proba de impresionare(unde fiecare participant isi arata talentul incercand sa impresioneze juriul)
-dans pe ziare(din cand in cand imaturesti ziarul facandu-l mai mic astfel in cat spre final participantii nu vor mai avea loc pe acesta, isi vor arata echilibrul-pentru a fi mai amuzant pun-i sa danseze in perechi pe ziar. Cand nu vor mai avea loc baiatul va trebuie sa o tina pe fata in spate. E amuzant!)
-sa rada baloanele de spuma fara sa le sparga-cine curata cartoful mai repede?-
-sa unfle baloanele cu un pai...
Ideal ar fi probe care sa nu ii sperie, sa nu existe posibilitatea de a cadea in... penibil, sa zicem
succes! sper ca te.am ajutat!

| Anche a răspuns:

Uite niste ideei!
-dansul in pijamale
-proba de dans
-proba de cultura generala
-proba de impresionare(unde fiecare participant isi arata talentul incercand sa impresioneze juriul)
-dans pe ziare(din cand in cand imaturesti ziarul facandu-l mai mic astfel in cat spre final participantii nu vor mai avea loc pe acesta, isi vor arata echilibrul-pentru a fi mai amuzant pun-i sa danseze in perechi pe ziar. Cand nu vor mai avea loc baiatul va trebuie sa o tina pe fata in spate. E amuzant!)
-sa rada baloanele de spuma fara sa le sparga-cine curata cartoful mai repede?-
-sa unfle baloanele cu un pai...
Ideal ar fi probe care sa nu ii sperie, sa nu existe posibilitatea de a cadea in... penibil, sa zicem

| elNino212 a răspuns:

Mie mi se pare foarte interesant ca si proba un moment artistic. Gen: fiecare cuplu poate sa faca ce doresc ei, o scena de teatru, un duet, dans, de ce nu si rime, orice le vine in cap. O alta proba ar fi ca unul dintre cei doi sa aiba casti pe urechi cu o melodie si el/ea va trebui sa fredoneze melodia iar celalalt sa isi dea seama. In rest mai erau cateva dar nu imi mai aduc aminte. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| YanisMn a răspuns:

Sa deguste mancaruri/bauturi,sau amestecuri de bauturi (Legati la ochi).Sa faca chestii spontane,sa improvizeze ceva: o declaratie de dragoste cuiva din public/ sa alegeti voi un text pe care sa il citeasca si de exemplu peste tot in loc de litera C sa zica F laughing, o proba de mima (alegeti voi subiectele dinainte), evident proba de dans, si probe de perspicacitate big grin.

| pisi20 a răspuns:

Pai la mine in liceu au fost probe ca:artistica,dans pe diferite genuri de muzica,recital,caraoke,gatit,moda, declaratii de dragoste, etc