| Girl a întrebat:

Anul acesta voi organiza balul bobocilor la mine in liceu, si as vrea sa ma ajutati cu probele, sa imi dati idei de ce fel de probe as putea sa pum, sa fie cat mai amuzante si distractive, dau Fundaaaaaaaaaaa pentru cele mai multe...:*

Răspuns Câştigător
| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a răspuns:

Sal, sa iti zic ce a fost la balul meu: prima proba: sunt facute perechi de cate doi. copiii sunt legati de cate un picior, iar ei trebuie sa danseze tinand un pahar in mana.
A doua proba: fiecare concurent are cate un balon legat de picior. copiii trebuie sa saprga baloanele adversarilor calcandu-le.
A treia proba: nu stiu, imi bateam joc cu niste colege de tinutele unor c*rvelaughing