| ALeXsSaY a întrebat:

Hey.eu sunt utilizator JUNIOR aici pe TPU si vreau sa ii trimit un mesaj unui utilizator SENIOR si nu merge. ce fac? sad (P. S ieri i-am trimis mesaj si mergea, azi nu merge crying )

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ieri mergea, pentru că, probabil avea setată opţiunea "vreau să primesc mesaje de la toți userii TPU", iar acum a schimbat-o, și a ales "vreau să primesc mesaje doar de la (...)".
Ceea ce trebuie să faci, este să dai 100 răspunsuri, și să ai 10 zile de activitate, căci, după aceea, vei deveni user senior, și vei putea trimite mesaje, vota și raporta.
Baftă!

| Alrawan a răspuns:

Pai in primul rand. incearca sa ajungi la 100 de raspunsuri, dar sa fie si folositoare nu puse la vrajeala oh go on ca sa poti trimite mesaje. dupa cum sti numai utilizatori seniori pot trimite mesaje, pot posta pe bloc, pot vota happy
dar ai putea ruga pe cineva sa-i trimita mesajul utilizatorului respectiv. Baftahappy