| FeraruAndreea a întrebat:

Buna TPU sunt utilizator junior si vreau sa trimit un mesaj unui utilizator senior. Cum procedez? Se poate?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai 10 zile vechime şi 100 de răspunsuri valide.
Citeşte regulamentul,
www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Bine ai venit printre noi!
Când ajungi senior poţi să trimiţi.
Pentru a trimite un mesaj te duci la profilul respectiv, Scrie acolo, Trimite Mesaj.
Apeşi şi trimiţi cu conţinutul desigur, dar cînd vei ajunge Senior.
Numai Bine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să ai 10 zile vechime pe site, dar şi 100 de răspunsuri aprobate.
Te pup!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu poti sa trimiti mesaje daca esti junior. Trebuie sa devi senior, adica sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile vechime pe site.