| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Eu umblu la volei de 5 luni dar nu am rezultate.Vine mingea la mine dar eu nu mă pot concentra.Si anxietatea e de vină pentru că mă focusează asupra gândurilor și apare și derealizarea. E greu sa joci când ți se întâmplă asta.Și vrei sa plângi, ești panicata. Intrebarea este, are rost sa continui voleiul? Poate este doar inceputul.

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Da,continuă si consulta un psihiatru! Iti va da antidepresive/anxiolitice si iti vei reveni. E important sa faci miscare si sa ai activitate cerebrală.

| anonim_4396 explică (pentru Donsavas):

Problema este in mine?

| anonim_4396 explică (pentru Donsavas):

Dar în cat timp trece daca iau medicamentația?

| Donsavas a răspuns (pentru anonim_4396):

Este in creier. Boala se ameliorează in timpul tratamentului.