| Crisstina07 a întrebat:

Hey! Eu voi face 13 ani peste cateva saptamani si tot ma uit la desene animate. Pur si simplu imi plac (asta nu inseamna ca nu ma uit la filme sau tenelovele). Credeti ca este ceva ciudat ca fac asta ca colegele mele de clasa (unele)nu se mai uita la desene de la 10 ani si vorbesc serios.

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Sunt oameni maturi(30-40)ani care se uita la desene animate, de ce? Pentru ca isi aduc aminte de niste momente de coplarie in care s-au distrat, au facut ghidusii etc...deci aceste desene le face sa-si reaminteasca de copilarie,de aventuri si sa se simta mai vesel.
Tu probabil inca te simti in firea ta copil, probabil esti vesela mereu, si uneori cu capul in nori(chiar daca ai 13 ani). Desenele animate nu sunt legate de bebelusi sau de o rusine ca nu te poti uita la ele chiar daca ai asa o virsta.Colegele tale din clasa nu ca nu vreau sa se uite la desene animate, doar ca vreau sa pare mult mai mature etc.(o pierdere de timp sa fii fatarnic).
Nu te deranja, daca tie iti place de ce sa fie o problema?

11 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut am 13 ani iar sora mea (geamana) se uita aproape numai la desene.Chiar si la playhouse disney deci nu te alarma.Eu ma uit doar din cand in cand mai mult la desenele cu oameni gen rocky si cece
numai bafta:!

| georgyg98 a răspuns:

Buna! si eu am 13 ani si din cand in cand ma mai uit si eu la desene.Nu este un lucru rau! Cunosc persoane care au si 30 ani si se mai uita la desene(isi amintesc de copilaria lor).Asa ca tu ica esti un copil si porifta de asta pentru ca cu anii copilariei nu te vei mai putea intalni niciodata! Funda? pls nu ammai primit de mult!

| Eveeee a răspuns:

Dupa parerea mea nu este nimic ciudat sa te uiti si la desene pentru ca uneori chiar si o persoana matura se mai uita... nu trebuie sa ii iei in considerare pe altii uh fa ce vrei uh sa faci si ce iti plk happy

| LupulTurbat a răspuns:

Nu e nici o problema daca iti plac cine mai zice ceva intreaba-o daca ii e ciuda... de exemplu eu fac 16 ani acum in ianuarie si inca ma uit la desene cel mai mult pe cartoon network si pe disney channel... asa ca daca iti plac de ce sa nu te uiti ca zic altele, da-le pace sa zica! funda?batting eyelashes

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu am 16 ani. Si inca ma mai uit la desene [ Nu la toate ] Doar la Edd,Ed'n'Eddy, Tom&Jerry, Dexter`s Laboratory si Gemenii Cramp laughing)!
Daca n`am ce face, la asta ma uit. blushing!

| kkkmakafull a răspuns:

Simplu...tu esti inca un copil la 13 ani estii ica un copil de la 14-15 incepe adolescenta e foarte bine daca 13 ani te uiti la desene. depinde ce fel de desene daca sunt alea de minimax nu prea e bine dar in rest cartoon si diseny chanell e ok:* deutza

| Raluka98 a răspuns:

Eu am 14 ani si ma uit la desene animate, nu este o rusine, eu ma mandresc cu asta, dar ma uit si la filme, seriale.
Trebuie sa ne traim copilaria, daca nu ne uitam acum la desene animate atunci cand?
Si eu am colege din acelea care zic ca nu se mai uit la desene animate, dar nu vreau sa fiu ca ele, sunt inca copil si ar trebui sa profit de asta. Si tu ar trebui sa faci asta, nu conteaza ce spun ceilalti.

| Crisstina07 explică:

Da multumesc foarte mult eu ma uit pe Disney Cahnnal si ma uit la anime.

| Laviy a răspuns:

Am prieteni de 18 ani care inca se mai uita la desenelaughingrolling on the floor Nu e nicio problema, colegele tale se grabesc sa creasca si nu e bine. Daca tie iti plac uitate in continuarelaughing

| Andreea_6283 a răspuns:

Nu e un lucru rau ca la 13 ani inca sa te mai uiti la desene animate, daca iti plac treaba tawinking nu ai nevoie de parerea a altor fetewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha eu am 18 ani si tot ma uit la desene.Nu vad ce este asa ciudat sa te mai uiti la desene la varsta de 13 ani.