| lollyd a întrebat:

De cateva zile un baiat de a 8-a se tot uita la mine. Ceea ce e ciudat pentru ca eu sunt i a 6-a.De fapt una dintre colegele mele il cunoaste si il batjocoreste, iar el rade.Este simpatic si am observat ca ma priveste destul de des. Ce sa-i spun cum sa vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Se pare ca cineva te place smugsmug Eu zic sa te uiti si tu la el insistent, sa ii zambesti, sa ii arati ca iti place de el, si atunci va lua el initiativa, pentru ca este putin mai complicat ca, tu, fata, sa il apuci de vorba.Insa ii poti arata prin priviri, zambete, apropieri.bafta!

2 răspunsuri:
| BuBu_5403 a răspuns:

Da vorbeste cu el ca e posibil sa te placa big grin

| C0SmYN a răspuns:

Daca si tie iti place de el gaseste ceva sa te bagi in vorba cu el,sa-l intrebi daca vrea sa vina cu tine la un suc, si daca nu iti place, pai...chiar nu stiu laughing diferenta nu cred ca conteaza pentru ca la mine in scoala unul de vreo 14-15 ani s-a combinat cu una din clasa 5happy FUNDa?