| Ana0Any a întrebat:

Hey, fetele c se pricep la baieti moftoroshi, am nevoie d putin ajutor, e un baiat mai mare ca mine cu un an, super dragut dupa care imi cam fuge ochii d ceva vreme, nu prea stiu cum sa fac sa aflu daca si el ma place, nici nu stiu cum sa fac sa-l prind si sa vb, cum sa fac sa-i distrag atentia?
Un sfat bun va rog,
multumesc cu o funditawinking

Răspuns Câştigător
| Brunette_4807 a răspuns:

Ai putea sa te imprietenesti cu cei din jurul lui si asa sa ajungi la el sau ai putea sa aflii ce hobby-uri are si cand treci pe langa el sa "povestesti" prietenelor tale cat de "interesant si distractiv" ti se pare ceea ce face el. sper ca ti-a fost de ajutor big grin

1 răspuns:
| Khanikua a răspuns:

Pei puneti o pr buna sa vb cu el sau date si uh p langa el vb cu e; l nu stiu alea alealaughing)