| Alexia_Daniela_2003 a întrebat:

Hey fetelor! Am 13 ani.Stiu ca machiajul strica pielea si o imbatraneste! Eu nu folosesc decat in oras sau oriunde în afară de scoala! E bine daca folosesc BB cream de la Nivea caci am cosuri si tot felul de puncte...luciu de buze roz pal si putin rimel...folosesc si crema hidratanta inainte de bb cream si apa micelara? Aveti imbunatatiri? E ok?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cand mergi in oras, e ok, dar evita totusi cat de des poti. Foloseste si pudra peste bb cream ca sa nu se depuna in ridurile fine ale fetei.

| micaanonima a răspuns:

E ok, dar ai nevoie de o crema de coșuri dintr-un magazin de produse naturiste happy