| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a întrebat:

Hey fetelor! Am o intrebare foarte importanta. Deci va rog sa raspundeti cu toata seriozitatea. Am 12 ani si am o pata maro pe sanul stang. Am citit pe internet ca daca iti curge sange dintr-un san(poate chiar din amandoi) si ai pete rosii pe piept ai cancer. Pata de pe sanul meu e maro palid. IN NICI UN CAZ rosie. Ce sa fac? Sa ma ingrijorez? Sa merg la medic mi-e rusine. Sa nu mai port sutien? Am marimea 34 si 12 ani si daca nu as mai purta sutien s-ar vedea urat. Ce sa fac? Ati mai patit si voi? Apropo daca apas pe pata nu ma doare. PS dau funda

Răspuns Câştigător
| Ioana300 a răspuns:

Spune-i mamei tale de problema si mergi la un doctor.Lasa rusinea, nu te joci cu sanatatea, nu vreau sa te ingrijorez dar trebuie sa vizitezi un medic, nu are de ce sa iti fie rusine, daca Doamne fereste e ceva sa ai timp sa tratezi! Bafta!winking

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Neaparat sa faci un control probabil ca e ceva acolo si doar cei de la analize iti pot spune ce! Cu viata nu e de jucat!

| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm explică:

Am chestia asta de destul de mult timp. Nu am prea bagat-o in seama. Sper sa num se intample ceva.