| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor...as vrea sa incerc tampoanele ob.si nu stiu ce marime mi se potriveste adica de care sa cumparthinking nu le-am mai folosit niciodata...(p. s-nu mai sunt virgina sigh )

1 răspuns:
| yhsay a răspuns:

Depinde de cat de mult iti curge, in primele zile cred ca e bine sa folosesti unele mai mari de exemplu Super(are 4 picaturele), si apoi unele mai mici, cum ar fi Normal sau Light Flow. Nu-ti poate spune nimeni exact care ti se vor potrivi, doar tu o sa-ti dai seama dupa ce le incerci.