| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu la ce ajuta tampoanele.

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Tampoanele te păzesc de neplăceri cât timp ești în perioada menstruației. Poți să vorbești deschis și cu mama ta, ea poate să-ți explice mai multe! Succes

4 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Vorbeşte cu măta.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai,depinde,daca esti baiat.la nimic.
pe cand daca esti fata.cam la varsta de 13-14 ani (se poate si mai repede sau mai tarziu)la fete le vine „ciclul", si tampoanele sunt esentiale pentru a le proteja.

| Frumushica20001 a răspuns:

Ce intrebare? nu poti sa o intrebi pe mama ta?:"Mama la ce se folosesc tampoanele?"ce intrebarelaughingpai eu la 8 ani stiam ce e ala ciclu da pai tampoanele.

| AliceIDK a răspuns:

Pai, ajuta pentru a proteja Adolescentele atunci cand le vine ciclul, se maturizeza.