| mary_4765 a întrebat:

Hey fetelor?
va plac baietii amuzanti si pretentiosi?
big grin

9 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Daaaaaa, numai ca nu exista asa de multi! majoritatea se prefac!happy

| dragutza a răspuns:

Pretentiosi? pai nu prea e felul meu!

lolita
| lolita a răspuns:

Bineanteles, daca nu este amuzant nu are ce acuta langa mine, nu as suporta unul serios care sa nu faca glume si sa nu stie de gluma.

| MM a răspuns:

Doar amuzanti.

| miha<3 a răspuns:

Da iubesc genul acesta de baieti mult mai bine decit un badaran sau un timid care nu stie sa vorbeasca in preajma ta

| bulebule a răspuns:

Amuzanti da, pretentiosi... de preferat nu. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar amuzanti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal... eu cred ca toti au parte alor amuzanta...

| ralll a răspuns:

Amuzanti da. pretentiosi nu. nu mi-ar place un baiat care sa nu ii convina ce fac sau cum ma imbrac si sa imi impuna cevawinkingbig grin