| DonGiani a întrebat:

Ce vă place sa faceți? Ce pasiuni aveți?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Pai eu am multe:

Jucat pe calculator, pe telefon, vazut emisiuni, documentare, filme, ascultat muzica, facut programare, grafica 3 D, probleme la mate si fizice uneori, discutii cu prietenii de calculatoare, de politica, istorie, economie, plimbari, Mai dau ture cu masinile cu telecomanda profi prin casa (modelism), ca e pentru oameni mari aia.
Mai imi zbor elicopterul cu telecomanda prin casa.

Mai citesc cate ceva pe net de medicina si mai invat ceva, cam astea, mai ma uit pe Youtube la alea "ce ar fi daca...", la emisiuni de spatiu, planete.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex cu gagici & masaje erotice. Ma simt ca in paradis cand trec prin experientele alea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

SUV-urile, călătoriile, moda, marea, muntii, pictura, frumosul in general...
Și filmele.

| Freya1 a răspuns:

Sa fac amenajări interioare, sa gătesc, sa citesc, sa călătoresc...

| SilentRain a răspuns:

In ultam vreme nu mă mai încântă nimic, daca am liniște mi-e suficient
Tu?

| DonGiani explică (pentru SilentRain):

Sa citesc

| SilentRain a răspuns (pentru DonGiani):

Intersant, chiar recent am găsit o carte "cool"
Se numește Abc-ul unui psihopat de succes big grin

| DonGiani explică (pentru SilentRain):

Am înțeles!

| Invictusman a răspuns:

Sa mănânc, sa ma uit la filme și cândva cantam.
Fotbalul e pasiunea mea principala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scriu
Uneori doar sa ma gandesc si sa compun texte in mintea mea, pe care nu o sa le scriu niciodata.

| Crescent a răspuns:

Mie una imi place sa citesc, cu toate ca nu prea am mai avut timp de asta in ultima vreme. Imi place sa ma uit la filme si seriale, mai ales fantasy si sa ma plimb seara. La tine cum e?

| DonGiani explică (pentru Crescent):

Îmi place sa citesc și sa ma uit la filme de comedie și stand up comedy!