| Mary2011 a întrebat:

Hey happy Folosesc foarte des placa... si am varfurile despicate si sincer nu as vrea sa ma tund, ce as putea folosi? Am auzit ca uleiul de argan este bun e adevarat?thinking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciun produs nu îți poate oferi protecție atâta timp cât îl supui sistematic la căldură ridicată.
Ori îl tunzi ori renunți la placă.
Pa, pa.

| supermamici a răspuns:

Uleiul de argan, de masline, de migdale, de ylang ylang sunt foarte bune pentru par, il hranesc si il hidrateaza si ii dau si un aspect placut: poate te ajuta acest articol: http://www.supermamici.ro/uleiuri-naturale-esentiale-pretioase/