| LotteCharlotte a întrebat:

Hey. Folosesc Google Chrome, si din greseala am setat optiunea 'Always open files of this type' la bara de downloads [aceea 'Show all downloads stiti voi big grin]. Am nevoie de ajutor, nu stiu cum sa dezactivez asta pentru ca deja toate pozele se deschid, fara sa mai apara in acea bara de jos si imi si blocheaza calculatorul. Heeelp; Funda! [-o<

Răspuns Câştigător
| 123Name a răspuns:

Pasul nr.1 copii : chrome://settings/advanced (evidentiezi ) si apesi butonul ctrl+v
Pasul nr.2 apesi acolo unde scrii site-ul : google.com, facebook.com... si asa mai departe (sper ca ai inteles unde happy ) apesi ctrl+v
Pasul nr.3 acolo unde scrie mai evidentiat cu negru Downloads (daca ai romana sau alta limba va fi scris descarcari si asa mai departe) si apesi butonasul clear auto-opening settings ( sau cum va fi scris in alta limba) si gata nu se va mai deschide automat nimic
SPER CA TE-AM AJUTAT happy

2 răspunsuri:
| LotteCharlotte explică:

Multumeeeeeeeeeesc!:*

| 123Name a răspuns:

Pai unde mii funda? happy