| camelia1234 a întrebat:

Hey! FUNDA! am o problema,nu mai pot intra pe mess, daca scriu id-ul si parola imi zice: there was a problem signing into yahoo! please try again a little bit later. ce are? de ce nu pot intra?

1 răspuns:
| melittlelioness a răspuns:

Pai cel mai probabil parola ta este ravnita si de altii, care au incercat mai multe obtiuni si ym au blocat accesul pentru o perioada de timp.Mai asteapta, nu mai insista, si mie mi s.a intamplat.Nu iti face probleme, nu e nimic grav

Succes!
Funda?