| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! funda! sunt logata pe TPU, dar cand am vrut sa postez un raspuns n`am, putut si m-a pus sa ma loghezstraight facesi nu mi sa postat nici raspunsu! am mai stat si jumate` de ora sa-l scriu!laughing)

4 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Pai, poate ca in momentul ala nu erai logata. Oricum, nu cred ca e cine stie incident, nu?

| NoCharachter a răspuns:

Cu placere! :*

| βσσblėėŝ explică:

@madalina2811.nu n`am cont pe peteava.rohappydeci nu`ss eu!=]]
@Điέภùšħa.ba da, eram logatahappymersi oricum!:X

| xDcreepy a răspuns:

Imi pare rau ca nu-ti pot rasounde la intrebare pentru ca habar n-am, dar te-as intreba eu ceva: ai cont pe peteava.ro? daca esti tu, cred ca te am in lista de prieteni pe peteava happy