| Iulliiaa a întrebat:

Hey guys! Am o intrebare. Cum imi pot colora parul cu creta.? Sau am inteles ca este alta metoda.Detalii va rog. happy

Răspuns Câştigător
| becka133 a răspuns:

Si eu vroiam sa fac asta dar am aflat ca nu se face cu creta. Se face cu ceracolor..Il gasesti tot la librarie si iti da un pachetel cu mai multe culori. happy

Freci pe suvita uscata de par pana ramane culoarea. Dar ai grija sa nu stai prea mult cu mainile prin par ca se va lua.

Succes la colorat! :*

1 răspuns:
| Skynettt a răspuns:

Vopsele de par sau sunt spraiuri de culoare si iti poti face parul rosu, albastru, deoinde ce culoare vreiwinking