| 女時日水한국어 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar creta pastel pentru a-mi colora parul dar nu prea stiu cum sa ii cer la librarie.Nu e oras asa mare...Cum ar trebui sa ii cer?

1 răspuns:
| iasmiasmina a răspuns:

Salut! am gasit eu in orasul meu, care la fel, nu e prea mare, asa ca vei gasi si tu.trebuie sa mergi la un magazin pentru artisti plastici(unde au acuarela, panze etc) si sa ceri pastel, iar pe cutie trebuie sa scrie soft pastel, nu oil pastel care contine prea mult ulei.la mine nu a iesit, probabil ca nu au fost de calitate.sa'mi spui daca la tine a merswinking