| stmsorinik a întrebat:

Hey guys :-), am si eu o bicicleta Pegasus ( stiti voi... bicicleta ruseasca, veche, fara viteze si cu totii stim ca sunt biciclete rapide ) si as vrea sa o reconditionez dar nu vreau sa fac o greseala. Vreau sa fac bicicleta sa mearga cat mai repede.Ce imi puteti recomanda?
_______________________________
-Dau funda celui ce imi da cele mai bune idei.
-Multumesc. :-)

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Doar rotile sa le schimbi...dar cel mai bine este sa o lasi asa..si bravo tie ca o aiwinking eu unul nu am mai vazut una de 10 ani..bafta

1 răspuns:
| Razvan1905 a răspuns:

Salut.Nu stiu daca mai esti interesat dar te poate ajuta cineva cu reconditionarea.O faci culoare vrei tu si o echipezi cum vrei. Uite aici un link: http://www.facebook.com/custommade.bicycle