| cosminutzzu a întrebat:

Buna TPU eu sunt un baiat de 12 ani care cauta o bicicleta.Eu as vrea una mare cu suspenii si sa aiba foi mari adica sa mearga foarte greu eu am forta in picioare si vreau o bicicleta pe masura mea.Va rog ziceti-mi biciclete numele tot ce stiti si sa fie la un pret convenabil.Cel mai bun are funda big grin

3 răspunsuri:
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Buna si eu sunt o fata de 13 ani care se plictiseste. Eu ma cac pe mine de ras la cum ai formulat intrebarea rolling on the floor laughing rolling on the floor laughing