| ToTheLight a întrebat:

Hey guys happy... am si eu o problema, sunt scriitor si compozitor, problema e ca dupa ce cand imi vine sa casc, adica nu ma doare gatul, dar imi vine sa casc, cum as putea sa cant INCONTINUU fara sa casc. pentru ca eu am piese lungi, in care nu e in jumatate de melodie doar refren pe care te opresti sa-l canti! pur si simplu canti 3-4 minute ( cea mai lunga melodie 4:44 >: ) incontinuu! gatul nu ma doare happy trebuie sa beau apa inainte... sau ce naibii rolling on the floor?

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Trebuie in primul rand sa inveti sa faci glume care sa aiba sens, fraza "how my bitches" nu are!

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Primul lucru pe care trebuie ineaparat sa il faci este sa iti dai 2 palmi cat poti tu de tare si al 2-lea este sa iti arunci apa rece pe fata fa astea 2 si spune-mi daca functionezabig grin

| ToTheLight explică:

Ce aveti mah... ce gluma? rolling on the floor)!