| ღDiissyღ a întrebat:

Hey "Guys"! Care este faza cu blondele? Adica si eu sunt blonda si nu ma supar daca cineva zice bancuri cu blonde ba chiar folosesc expresia "Ce blonda is!" cand scap ceva pe jos sau chestii din astea de atentie. Chiar nu inteleg ce au unii cu ele.

3 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Depine.happy
Poate ai tu impresia, daca nu ce te intereseaza de ce spun altii?laughing
Nu te cobora la nivelul lor, arata.le ca desi esti blonda, esti mai desteapta ignorandu-i!

Succes:*

| ღDiissyღ explică (pentru DeeaLove4):

Dar pe mine nu ma deranjeaza cu nimic doar ca nu inteleg de unde vin ''glumele asteawinking ba Chiar sunt mandra ca sunt blonda laughing

| DeeaLove4 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Asa sa si fii.Glumele astea le scot niste prosti mai mari ca ei.happy